ServicesSherbimeServizi » Royal Image Borena
Royal Image Borena
Offers you relaxation and tranquility in the perfect way for you to feel the wonders ...
Contact Us
Submit Clear
Kalendar
January 2018
M T W T F S S
     
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Floket jane korniza e fytyres,prandaj beni zgjedhjen e duhur kur vendosni te ndryshoni lookun tuaj!

Details

Choose the right color for your hair with Schwarzkopf & Wella line!

Details

Floku i bukur dhe i shendetshem ka vetem nje emer: L’OREAL!

Details

  Lazer tatoo remover 50-100 Euro/session

Details

Per nje fytyre te paster dhe te lemuar drejtohuni ne qendren tone!

Details

Per nje trup te bute dhe te paster!

Details

Trajtimet me IPL ju ndihmojne ne largimin e njollave,kapilareve dhe acneve!

Details

Ne ofrojme trajtime per fytyren Anti-Age me kolagjen dhe maske gomazhi, si dhe trajtime speciale Anti-Age te linjes ROSACTIVE BIOHAL!

Details

Per duar dhe kembe te bukura ne ofrojme makikyr dhe pedikyr!

Details

Relaksohuni pas nje dite te lodhshme te ne!

Details

Per nje trup te relaksuar dhe ne forme te duhur drejtohuni te ne!

Details

Te gjithe kane nevoje per nje lekure te bukur dhe te nxire ne vere! Shmangni skuqjen dhe djegien dhe merrni ngjyren e plazhit ne menyren me bashkohore te mundur te Royal Image Borena.!

Details
 Powered by iMedia © Royal Image Borena 2013                                                                    Up