About UsRreth NeshChi siamo » Royal Image Borena
Royal Image Borena
Ju ofron shlodhje dhe qetesi ne menyren me perfekte qe ju te ndjeni mrekullite...
Contact Us
Submit Clear
Kalendar
January 2018
M T W T F S S
     
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Rreth Nesh

Katalog1 - Copy (2)

Royal Image Borena fillimet e veta I ka nga Prilli I vitete ’91. Ne qendren tone ofrohen sherbime te cilesise se larte ne estetike dhe parukeri. Shumellojshmeria e sherbimeve qe ne ofrojme fillojne nga prerjet dhe lyerjet e flokeve, masazhet e ndryshme per trupin, trajtimet me te fundit per fytyren deri tek truku permanent dhe solari. Aparaturat bashkohore dhe produktet e firmave me prestigjoze jane gjithashtu pjese e sherbimeve tona. E pasur me nje staf profesionist,  Royal Image Borena eshte bere e njohur dhe nga klientet e saj VIP. Ambientet fantastike qe ne ofrojme jane clodhese per klientet dhe i largojne ata nga e perditshmja e lodhshme. Te gjithe marrin nje trajtim mbreteror dhe te mrekullueshem  pasi ne si staf kemi vetem nje synim: te kenaqim Klientin.

Behuni pjese e te bukures!

Katalog1 - Copy

 Powered by iMedia © Royal Image Borena 2013                                                                    Up