OffersOfertaOferte » Royal Image Borena
Royal Image Borena
Ju ofron shlodhje dhe qetesi ne menyren me perfekte qe ju te ndjeni mrekullite...
Contact Us
Submit Clear
Kalendar
January 2018
M T W T F S S
     
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Oferta

lorealbanner

1. Depilim total trupi + 1 krehje 2500 Lek
2. Pedikyr + trajtim duarsh i plote(mask+parafine) + krefje 3500 Lek
3. Lyerje flokesh + L’oreal + trajtim fytyre me dermoabrazion 7000 Lek
4. Pastrim fytyre + pedikyr 4000 Lek
5. Dermaobrazion + IPL 6000 Lek
6. Lyerje flokesh  ”Matrix” + pastrim fytyre 4500 Lek
7. Pastrim fytyre + depilim total 4000 Lek
8. Lyerje “Matrix” + depilim total 4500  Lek
9. Lyerje “Matrix” + pedikyr 4000 Lek
10. Lyerje “L’oreal” + pedikyr 5500  Lek
11. 6 seanca masazh seanca falas
12. 10 seanca balte dobsimi+masazh 15000 Lek
13. Masazh + skrap + trajtim fytyre 5000 Lek
14. Skrap + depilim total 3000 Lek
15. Extension 200 Lek fija
16. Extension me kapse 15000 Lek

lorealbanner

17. Thonj me xhel 1500 Lek
18. Thonj me tipsa 2000 Lek

3shat

 
OFERTE MUJORE

1. Lyerje  ”L’oreal” + 6krefje + pastrim fytyre + prerje + masazh relaksues 10000 Lek
2. Lyerje “L’oreal” + 6krefje+pastrim fytyre + prerje + depilim total 9000 Lek

2shat

 Powered by iMedia © Royal Image Borena 2013                                                                    Up