PricesListe CmimeshPrezzi » Royal Image Borena
Royal Image Borena
Ju ofron shlodhje dhe qetesi ne menyren me perfekte qe ju te ndjeni mrekullite...
Contact Us
Submit Clear
Kalendar
January 2018
M T W T F S S
     
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Liste Cmimesh

 Trajtim flokesh

Prerjet e Flokeve

Prerje e gjate 800 Lek
Prerje e shkurter 700 Lek
Prerje meshkujsh 700 Lek
Krehje 400 Lek
Krehje me onde te gjata 500-800 Lek
Stilim flokesh 1000-2500 Lek
Makiazh 1000 Lek
Permanent 2500-5000
Shtrirje flokeve me solucion 2500-5000 Lek
Extension (fije) 250-300 Lek
Floke me kapse 1200-1800 Lek
Heqje vetulla 800 Lek
Vetulla lyerje,heqje 1000 Lek
Lyerje vetull 300 Lek
Lyerje qerpikesh 400 Lek
Shtim qerpikesh 1500 Lek

Linja Matrix

Flok i shkurter 1500 Lek
Flok i gjate 2000-3500 Lek
Fije flok i shkurter 1500 Lek
Fije flok i gjate 2000-3000 Lek
Korrektor 300 Lek
Ampule per renie dhe rigjenerim 300-500 Lek

 Linja L’OREAL

Flok i shkurter 2000-2500 Lek
Flok i gjate 2500-4500
Fije flok i shkurter 2500 Lek
Fije flok i gjate 3000-4500 Lek
Korrektor 400 Lek
Ampule  L’OREAL 700 Lek

Trajtimet e fytyres

Trajtim  fytyre expres 3000 Lek
Trajtim i thelle i pikave te zeza 3000 Lek
Trajtim  Anti- rrudhe 3000 Lek
Trajtim per eleminimin e njollave 3500 Lek
Trajtim fytyre Anti- Acne 4500 Lek
Trajtim fytyre Anti Age me kolagjen 4000 Lek
Trajtim fytyre i thelle Dermaobraziv 5000 Lek

Trajtime Speciale

Trajtim fytyre Anti Age me kolagjen dhe maske
gomazhi (ne pjesen e fytyres, qafes, dekoltese)
6000 Lek
Trajtim special i fytyres
(trajtim anti-age i linjes ROSACTIVE BIOHAL)
Acid Alurinik
7000 Lek
Trajtim special i fytyres
(trajtim per eleminimin e njollave nga linja
ROSACTIVE moonlight)
7000 Lek

Trajtime me IPL

Trajtimi i Kapilareve 5000 Seanca
Trajtimi i njollave 5000 Seanca
Trajtim  Anti- rrudhe 5000 Seanca
Trajtimi i Acneve 5000 Seanca
Depilim Definitiv
(mustaqe,mjeker)
5000 Seanca
Heqje tatoo me lazer 50-100 Euro/seanca

Trajtimet e trupit

Scrub trupi me masazh 3000 Lek
Scrub trupi pa masazh 1500 Lek
Balte trupi 2000 Lek
Trajtim trupi me balte anticelulit 2000 Lek
Balte tonifikuese dhe resodante 2000 Lek

Masazhet

Masazh relaksues 50 min 3000 Lek 
Masazh me gure te nxehte 3800 Lek
Masazh me cokollate 3500 Lek 
Masazh suedez 50 min 3800 Lek

Depilimet

Depilim total trupi 2500 Lek 
Depilim kembesh total 1000 Lek
Depilim 1/2  kembe 500 Lek
Depilim bikini total 800 Lek
Depilim anesore bikini 500 Lek
Depilim krah total 800 Lek
Depilim i parakrahut 400 Lek
Depilim i sqetullave 400 Lek
Depilim i mustaqeve 200 Lek

Manikyr-Pedikyr

Trajtim duarsh i plote
(scrub,gjalp,maske,parafin)
1500 Lek
Lyerje thonjsh 500 Lek
Pedikyr i thjeshte 1500 Lek
Pedikyr i plote
(scrub,gjalp,maske,parafin)
2000 Lek

 

 Powered by iMedia © Royal Image Borena 2013                                                                    Up